overlay

Diş Hekimlerine Endodonti (Kanal Tedavisinde Güncel Yaklaşımlar) Eğitimi

        Şanlıurfa Ağız ve Diş sağlığı Hastanesinde çalışan Diş hekimlerine İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim dalı Başkanı Prof. Dr. Raif ERİŞEN tarafından “Kanal Tedavisinde Güncel Yaklaşımlar, Kanal Tedavisinde Döner alet Sistemleri ve Kanal Tedavisinde Başarı ve Başarısızlık” konularında 27-28.04.2018 tarihlerinde teorik ve pratik eğitim verildi.

Prof. Dr. Raif ERİŞEN tarafından verilen eğitime çok sayıda Diş hekimi katıldı. Teorik eğitimin yanı sıra Tüm Hekimlere pratik olarak ta gösterildi. Prof. Dr. Raif ERİŞEN ; Şayet idarenin uygun gördüğü zamanlarda hekimlerinizi İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde  pratikte el becerilerini geliştirmeleri için  ağırlayabileceklerini söyledi.

Şanlıurfa Ağız ve Diş sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Ömer Ufuk YETKİN; "Bu eğitimler ile gelişen teknolojiyi ve bilim alanında yenilikleri takip etmek, bilgilerimizi tazelemek, ayrıca kurum olarak birlik beraberliğimizi pekiştirmeyi hedeflemekteyiz.   İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim dalı Başkanı Prof. Dr. Raif ERİŞEN ’in ilimize gelip  Endodonti konusunda eğitim vermesi bizim için çok önemli bir eğitimdi. Hocamıza buradan ayrıca teşekkür etmek istiyorum. "dedi.