overlay

2021/9. AİLE HEKİMLİĞİ EK YERLEŞTİRME

      

GİRİŞ

            İlimiz 13 Aralık 2010 tarihinde Aile Hekimliği Uygulamasına geçmiştir. Bu tarihten sonra çeşitli nedenlerden dolayı boş kalan (emekli, istifa nakil gibi vs.) 39 (Otuz Dokuz)Aile Hekimliği pozisyonu için ek yerleştirme yapılacaktır. Yerleştirme işlemi 25.01.2013 tarih ve 28539 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Aile Hekimliği Uygulama Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda yapılacaktır.

            Bahsi geçen Aile Hekimliği Birimleri için yerleştirme işlemi, Aile Hekimliği Ek Yerleştirme Komisyonu huzurunda 29.09.2021 Çarşamba günü saat 10:00 ‘da Şanlıurfa İl  Sağlık Müdürlüğü (Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Hayat El Harani Toplantı Salonunda)gerçekleştirilecektir.

            Tercihte bulunmak isteyen hekimler, 23.09.2021 Perşembe , 24.09.2021 Cuma günü mesai saatleri içerisinde (08:00-17:00) kendilerinden istenen belgelerle, Şanlıurfa Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı (Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı Türk Telekom Yanı Yenişehir) Evrak Kayıt birimine kayıt yaptırdıktan sonra Aile Hekimliği Uygulama Birimine şahsen müracaat edeceklerdir.

      Başvuru yapacak olan tüm  hekimlerimizin web sitemizi düzenli aralıklarla takip etmeleri önemle duyurulur.

NOT:Hizmet Puanı Belgesi için "ekipportal.saglik.gov.tr" adresinden Profilim-Detaylı Profili Görüntüle- Hizmet Puanı Detayı- Hizmet Puanı Detayı Yazdır basamakları takip edilerek elde edilen çıktının imzalanarak eklenmesi gerekmektedir. E-devlet hizmet puanı çıktısı eklenmemelidir.

 

       Covid-19 salgını sebebiyle yerleştirme işlemi yapılacak salona sadece başvurusu onaylanan hekimler ve görevli personel dışında kimse alınmayacaktır. Katılım sağlayacak hekimlerin pandemi kuralları (HES kodu) kapsamında ilgili salona maske ile girmesi gerekmektedir.


20219aile-hekimligi-ek-yerlestirmerar.rar

DOKTOR SIRA LİSTESİ.pdf

2021 9 Aile Hekimliği Yerleşen Listesi.pdf